ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

03.09.2019

W naszej szkole funkcjonuje oddział przedszkolny, tzw. „Zerówka”, do której uczęszczają dzieci pięcioletnie i sześcioletnie. W myśl założeń „Podstawy programowej wychowania przedszkolnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych” zapewniamy dzieciom opiekę, wychowanie i uczenie się w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Tworzymy warunki umożliwiające dziecku osiągnięcie gotowości szkolnej.

Przedszkolaki aktywnie uczestniczą w różnego rodzaju imprezach i akademiach. Integrują się ze starszymi uczniami przez udział we wspólnych zajęciach i uroczystościach. Sprzyja to szeroko rozumianej integracji, a ponadto dostarcza niezapomnianych wrażeń i wspomnień. powrót do listy