Sukces Marty Sadowskiej- uczennicy Szkoły Podstawowej nr 5.

22.03.2017

Marta Sadowska- uczennica klasy VI c o profilu piłka siatkowa

w bieżącym roku szkolnym 2016/2017 osiągnęła ogromny sukces. Zdobyła tytuł laureata konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego  przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.  Jej opiekunką była Joanna Podgórska.

Marta mówi o sobie:,,  Jedną z moich pasji jest czytanie książek. Nie mogę sobie wyobrazić dnia bez przeczytania chociaż jednej strony. Każda  książka jest dla mnie nową przygodą, kolejną niezwykłą podróżą w nieznane miejsca. Najbardziej lubię serie ,,Percy Jackson i bogowie olimpijscy:, ,,Olimpijscy herosi” i ,,Kroniki rodu Kane”. Poza lekcjami uczę się też grać na gitarze.

A w wolnym czasie lubię śpiewać i jeździć na rolkach. Do wzięcia udziału w konkursie zachęciła mnie nauczycielka języka polskiego.